Hakkımızda

Türkiye’nin öncü ve yenilikçi Veri Merkezi!

Bizi yakından tanıyın!

Müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunmak. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye’de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır. Firmamız, Kurumsal Internet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2017 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

2017 yılından bu yana firmamız ağırlıklı olarak kurumsal hosting pazarında faaliyet göstermekle birlikte, kurumsal ve bireysel pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır. Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye’de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.


Ailemize katılın!

Binlerce websitesinin tercihi!

Siz de Ugnhosting ailesine katılın ve kesintisiz web sitesi deneyimini yaşayın!

40.000+

Mutlu Müşteri

40.000+

Mutlu Müşteri

40.000+

Mutlu Müşteri

40.000+

Mutlu Müşteri